AKTUALNOÂŚCI O MUZEUM EKSPOZYCJA STAÂŁA EKSPOZYCJA CZASOWA BIBLIOTEKA LINKI KONTAKT
AKTUALNOŚCI
O MUZEUM
EKSPOZYCJA STAŁA
EKSPOZYCJA CZASOWA
BIBLIOTEKA
LINKI
KONTAKT
FILMY
OFERTA
odwiedziÂło nas
osĂłb
Podróże z pasją
data: 2017.05.05
Dnia 11 maja br.o godzinie 17.00 , odbędzie się kolejny muzelny czwartek,tym razem poświęcony kolekcji lalek Magdaleny Mroczek-Stachowiak, która kolekcjonuje lalki od ponad trzydziestu lat.Prezentowane lalki,są w strojach kostiumowych z całego świata.Zapraszamy na spotkanie z autorką kolekcji oraz jej prelekcje związaną z wystawą.
Gawędy pani Agaty
data: 2017.04.23

Niech nikogo nie zwiedzie żartobliwy tytuł. Spotkania z p.Agatą Szymanek - z cyklu "Słownik sztuki" - doczekały się wiernego - i nie bójmy się dodać - elitarnego grona widzów.

 

czytaj więcej >>>
Gorąca sobota
data: 2017.04.23

Choć ostatnia sobota (22.04) do upalnych nie należała, w naszym muzeum chłodno nie było. A wszystko za sprawą spotkań w historią i sztuką.

czytaj więcej >>>
Dotacja dla muzeum
data: 2017.04.21

Projekt Muzeum Miasta Mysłowice dotyczący realizacji gry terenowej „Śladami Powstań Śląskich”  został nagrodzony   w ogólnopolskim programie grantowym „Patriotyzm Jutra”. Spośród 850 wniosków dotacje otrzymały 163 projekty. Kwota dofinansowania projektu zgłoszonego przez muzeum wynosi 18 tys. złotych. Dzięki pozyskanym środkom zostanie przeprowadzona trzecia edycja gry terenowej, która jest skierowana do dzieci i młodzieży z Mysłowic oraz sąsiednich miast. Program "Patriotyzm Jutra" finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Operatorem programu jest Muzeum Historii Polski.

SŁOWNIK SZTUKI - Nowe Media
data: 2017.04.10

<<   1 2 3 ... 69   >>